СТО «Car LPG Center»


imgonline-com-ua-Compressed-bQo6pxeAY85i

СТО «Car LPG Center»  - Автогазцентер в м. Ужгород — офіційна, спеціалізована, сучасна європейська станція ослуговування газобалонного обладнання  з доступною ціною, від бюджетного до преміум класу автомобілів.  Ми гарантуємо, що на Ваш автомобіль буде встановлено найкраще ГБО та допоміжні матеріали від провідних європейських виробників.

Наші майстри пройшли повний курс навчання в сертифікованому центрі з монтажу газобалонного обладнання OPTIMA —  ALEX  м. Белосток (Польша) а також пройшли курси підвищення кваліфікації в містах Київ та Львів, отримали відповідні сертифікати інсталятора ГБО.

Звернувшись до фахівців СТО «Car LPG Center» Ви отримаєте:

-  Якісне, європейське газобалонне обладнання від виробника.
—  Інсталяція ГБО майстрами з досвідом роботи .
—  Пакет документів для реєстрації ГБО в МРЄВ.

Ми забезпечимо кращий і, безумовно, найбільш професійний підхід при встановленні ГБО на Ваш автомобіль .

На все встановлене обладнання діє гарантія 2 роки та/або 40 000 км. Протягом усього гарантійного періоду СТО «Car LPG Center» виконує гарантійні зобов’язання на встановлене ГБО та виконані роботи в повному обсязі.

 Наші партнери:

ALEX Sp. z o.o. — польська компанія, яка присутня на ринку ГБО з 1996 року. Експерт у галузі LPG обладнання.

ATIKER Metal A.Ş — висока якість виробів, адекватна ціна та швидкий розвиток виробництва газобалонного обладнання Туреччина.

Ener Gaz LPG Systemen з 1994 року займається імпортом та продажем газобалонного обладнання для автомобілів. 10 років ми є дистриб’ютором голландської фірми Prins Autogassystemen BV на території Польщі, України, Росії та інших країн СНД.